EMBRACE DESTRUCTION (ITA) Ze slunné Itálie k nám zavítá velice energetická banda, míchající hardcore, metalcore a death metal v jeden kompaktní masakrozní kus. Nové CD „REIGN OF TERROR“ vyšlo v produkci Daniela Giordana (Hatebreed/Madball) a Stefana Van Neervena (Ex Born from Pain).

http://www.myspace.com/embracedestructionband
THRASHCANNED (Aut) Přijedou do Tábora představit své aktuální CD „Key to the Paradox“ . Kytaru obsluhuje sličná děva a tak bude nejeno co poslouchat, ale taky na co se divat. Svůj styl označuje kapela jako mix švédského melodického death metalu se současným pojetím moderního thrash metalu. Fanoušci kapel jako DARK TRANQUILLITY, INSOMNIUM, ARCH ENEMY, IN FLAMES nebo AMON AMARTH by měli být na pozoru.
http://www.trashcanned.com/

F.O.B Domácí stálice nesoucí se na vlnách death-metal coru se na každém „žižkovi“ snažila svým fanouškům předložit něco speciálního a i pro tentokrát má eso v rukávě. Za zmínku také stojí fakt, že přípravy na novou desku jsou v plném proudu a kapele se v nejbližší době chystá nahrát pár nových songů jako předprodukci a současně tak zkrátit fanouškům čekání na nové album, které vyjde počátkem roku 2013
http://bandzone.cz/fob

HEAVING EARTH Jistota pražské deathové scény se v nedávné době představila jako předkapela amerických mlátičů Origin. Není se čemu divit, členové seskupení nejsou na scéně žádnými nováčky a jejich tváře si jistě přiřadíte k death/grindovým spolkům, které křižovali naší zemí v minulosti. Jaká je ale současnost?
http://bandzone.cz/heavingearth

SUFFOCATE WITH YOUR FAME Šesti člená kapela pocházející z Černošic u Prahy hrající mix deathcore a hardcore. Díky výhře v soutěži Metalgate Massacre II. dostali chlapci šanci nahrát debutovou desku, kterou pojmenovali The New World Order. V roce 2012 SWYF čeká Metalgate The New World Order Tour 2012 po boku Drown My Day, FOB, Secret Of Darknes, Genuine Relief a Behind The World Of Inhumanity Tour 2012 – Secret Of Darknes, Genuine Reliéf.
http://bandzone.cz/suffocatewithyourfame

GENUINE RELIEF Mladá pražská kapela představí tvorbu z nového CD „Behind The Smile“, které vyjde během května. Za zmínku určitě stojí personální obsazení, které paralelně účinkuje i v jiných kapelách. Zpěváka Štěpána znáte určitě z jihočeské bandy Mater Monstifera, kde vystřídal řvouna Destruktora. Dharm zas drtí škopky v death/grindové formaci Poppy Seed Grinder. A kytarista Dan? Nechte se překvapit…
http://bandzone.cz/genuinerelief

SECRET OF DARKNESS Propagují své nové CD IN(HUMANITY), které vyšlo v loňském roce u agilního labelu Metalgate. Deska obsahuje 10 skladeb energického blackened death metalu s důrazem na melodii a sbírá samé pozitivní recenze. Kapela na jaře absolvuj masivní tour jehož jedna zastávka je i u nás v Táboře.
http://bandzone.cz/secretofdarkness

ARCH OF HELL Pekelníci z Brna přivezou něco z toho melodického death metalu. Početná formace ve svém nitru ukrývá rovnou 2 členky něžného pohlaví. Kapelou v minulých letech otřásaly personální změny. Nyní je však v plné síle a tak si budete moci tyto „o něco tvrdší Nightwish“ vychutnat v plné parádě.
http://bandzone.cz/archofhell

EINE KLEINE BANG BANG Plzeňská formace označující svůj hudební projev jako metal/violence/alternative. V podstatě se ale jedná o core koktejl, který nemá šanci nudit. S aktuálním MCD Hands Of Blood se pokusí dobýt i táborskou core/alternative scénu. Zajisté velké zpestření mezi smrťáckými spolky..
http://bandzone.cz/einekleinebangbang

SPREADING DREAD Skupina lidí s rozličnými psychickými vadami, kterými se vzájemně doplňují a tvoří tak komplexní hudební těleso. Do obsahu hudby i textů, skrze hlavního antihrdinu příběhu (Pán), v jejich právě vydaném debutovém koncepčním albu „Sanatorium“, vkládají osobní zkušenost dvorního skladatele s protialkoholickou léčebnou, polemizování nad individualismem a bezohledností moderního člověka i pokoru a respekt k lidské existenci. Očekávejte převážně melancholické nálady.
http://bandzone.cz/spreadingdread

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *